Правила прийому дитини до ЗДО

Правила прийому до закладу освіти. Відповідно до ст..34 Закону України «Про освіту», прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводяться за бажанням батьків. Відповідно до ст.36 «Про дошкільну освіту», батьки мають право вибирати навчальний заклад.

По-перше, вам потрібно зареєструватися на електронному сайті.
Перед початком реєстрування ознайомтесь із інструкцією по електронній реєстрації для батьків www.dnz-reg.nz-ua
Набір дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється протягом навчального року.
Для зарахування дитини батькам необхідно надати такі документи:

Батькам необхідно:

1. Заповнити заяву, щодо зарахування дитини в дошкільний заклад.
2. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
3. Надати сестрі медичній старшій закладу: індивідуальну медичну картку дитини, лист із щепленнями або форму 063 та довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, копії рішень або посвідчень про пільги (для пільгової категорії сімей).
4. Заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування та життедіяльності дитини, особливості характеру та інше для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу
5. Ознайомитися із пам’яткою для батьків.
6. Познайомитися із майбутнім вихователем вашої дитини та отримати консультацію про особливості періоду адаптації дитини до умов закладу.
7. Надати згоду суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних.

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти

Відповідно до ст..12 Положення про дошкільний навчальний заклад відрахування дитини із закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:
- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу. Такий висновок одночасно повинен містити рекомендації щодо типу закладу дошкільної освіти, в якому доцільне подальше перебування дитини;
- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація ЗДО письмово із зазначенням причин повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

 

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 80968348512

Скачать новые шаблоны Joomla!