Розвиток сучасної освітньої системи порушує безліч питань щодо організації роботи з педагогічними кадрами, створення ефективної системи цілісного розвитку дошкільної системи та впровадження інновацій в освітній процес, тому такий міський методичний захід як «методичний вернісаж» вирішує деякі з них. Захід проведено 16 січня 2020 року на базі Початкової школи №44. Зі словами привітання звернувся до учасників "методичного вернісажу" Юрій Матвієнко, начальник управління освіти

.4B

У групі "БДЖІЛКА"  вже традиційно у святкові дні проходила виставка «Новорічна майстерня», на якій у всій зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях.

F54D45

Новий рік – найулюбленіше сімейне свято. Прикрашання ялинки іграшками – це передноворічний творчий процес, в якому приймають участь всі члени родини. Зараз у магазині можна купити іграшки на ялинку на будь-який смак. Однак немає іграшки кращої за ту, яка зроблена власними руками, бо вона – унікальна.
Задля того, щоб відновити теплі родинні традиції святкування Нового року та Різдва, щоб започаткувати нову традицію – виготовлення в родинному колі новорічних ялинкових прикрас власноруч, було створено в групі “КАПІТОШКА” тематичну виставку «Ялинкові іграшки».IMG 2

Ще вчора листячко кружляло
У золотавому танку.
На ранок враз зима настала
І свіжість принесла п’янку.
І цей тонкий та ніжний запах
Прийшов сьогодні уві сні.
А ранком кіт приніс на лапах
Пухнастий білий перший сніг!

77377563 288997381977457 515033146488520704 n

Гомонить, шумить, розливається піснями, танцями та сміхом Сорочинський ярмарок. Це діти старших груп «Соняшник» та «Вишенька» ярмаркують.

.Фото СО 2019 27 новый размер

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: +38(0532)63-33-56

Скачать новые шаблоны Joomla!