Зимові канікули – прекрасна пора для відпочинку та розваг.

На відміну від школярів, дошкільнята під час канікул відвідують дитячий садок, але під час освітнього процесу прроходять розважальні заходи, які дозволяють дітям відволіктися від процесу навчання, поліпшити стан здоров’я, задовольнити потребу у самовираженні й спілкуванні з однолітками, проявити творчі здібності. Обов’язок організувати дитячі зимові канікули повністю лягає на вихователів в дитячому садку. 

IMG 2685

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, від власноруч зроблених дітьми і вихователями новорічних прикрас, до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках. Святкові Новорічні ранки у садочку "Калинка" відбулися з 18 по 29 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз, казкові герої всім відомих казок.

IMG 3102

Щорічно у нашому місті для творчого зростання педагогів, підвищення фахового рівня, професійного спілкування проводяться тижні педагогічної майстерності. 3 29 листопада по 5 грудня 2018 року заклади дошкільної освіти гостинно відкрили двері для педагогів та батьків міста, проводивши відкриті заходи на тему "Художньо-естетичний розвиток дошкільника". 30 листопада наш заклад радо зустрічав гостей. На заході були присутні 42 педагоги міста. Під час практичної діяльності педагоги "Калинки" представили свій досвід роботи, а саме:

IMG 3073

20-23 вересня 2018 року в місті Полтава проходив фестиваль про сучасне місто і його суспільство "Майстерня міста. Моя Полтава - моє майбутнє". Майстерня міста - це урбаністично-культурний фестиваль, у центрі уваги якого - місто та його мешканці,. З іншого боку, це - платформа для спілкування жителів міста, громадських організацій, ініціатив, представників некомерційного сектору, бізнесу та міської влади. 

Кз ПДНЗ (я-с) комбінованого типу №58 «Калинка» ділиться досвідом роботи з педагогами міста та області. На базі закладу дошкільної освіти не раз відбувалися обласні та міські семінари.

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: +38(0532)63-33-56

Скачать новые шаблоны Joomla!