Зимові канікули – прекрасна пора для відпочинку та розваг.

На відміну від школярів, дошкільнята під час канікул відвідують дитячий садок, але під час освітнього процесу прроходять розважальні заходи, які дозволяють дітям відволіктися від процесу навчання, поліпшити стан здоров’я, задовольнити потребу у самовираженні й спілкуванні з однолітками, проявити творчі здібності. Обов’язок організувати дитячі зимові канікули повністю лягає на вихователів в дитячому садку. 

20190110 095652397 iOS

Під час зимоихі канікуів у Кз ПДНЗ (я-с) комбінованого типу № 58 «Калинка» було проведено багато цікавих заходів спортивного та пізнавального характеру. Кожний день канікул був присвяченій певній темі. Так, в групах нашого закладу дошльної освіти освітня робота в канікулярний період була змістовна і цікава для вихованців. Кататися на санчатах і лижах, грати в сніжки, хокей, ліпити сніговиків, фортеці - ці розваги до душі усім дітям. Ігри, розваги, пізнавально-дослідницька діяльність сприяли всебічному розвитку дітей. Так, в  "День юного дослідника" , діти разом з вихователями проводили різноманітні досліди зі снігом та льодом, займалися ліпленням снігових фігур та льодових прикрас. Був проведений конкурс "Зима-скульптор" на кращу снігову споруду.

В "День безпеки малюка" в інтерактивній формі повторили правила безпеки в зимовий період, розвязували проблемні ситуації "Святкуй, гуляй та обережність знай" та були активними учасниками креативно-інтелектуального тренінгу "Снігопад. Добре чи погано?".

В "День ялинки" виготовили чудові листівки для батьків, де поєднали різні техніки малювання та аплікації та брали участь у креативно-інтелектуальному тренінгу "Якби я був новорічною ялинкою".  

Також наші малюки переглядали улюблені мультфільми,грали в народні ігри, розучували колядки, щідрівки та брали активну участь у музичній розвазі "Щедрик, щедрик, щедрівочка".

Зимові канікули пройшли для дітей весело і завзято.

20190117 100536305 iOS

20190117 100206662 iOS

 

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: +38(0532)63-33-56

Скачать новые шаблоны Joomla!