59 1

1 березна 2019 року, саме у Всесвітній день котиків, за підтримки Міністерство освіти і науки України у закладі дошкільної освіти пройшли "Всеукраїнські заняття доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".
Були проведені заняття в середній групі "Соняшник" - "Смаколики для собак", старшій групі "Бджілка"  - "Собака - мій вірний друг", група "Ромашка" - "У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти".

 

SAM 1952Вихователі познайомили дітей з особливостями життя тварин, правилами утримання та догляду за ними, з професіями людей, які доглядають за тваринами (ветеринар, кінолог, волонтер); закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування;  навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Діти з великим інтересом слухали розповідь вихователів та спілкувалися з живими тваринками: собачкою, равликом, морською свинкою. Впевнені, що спілкування з живими об’єктами природи мотивує дошкільників до усвідомленого та відповідального ставлення до них. 

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: +38(0532)63-33-56

Скачать новые шаблоны Joomla!