Гомонить, шумить, розливається піснями, танцями та сміхом Сорочинський ярмарок. Це діти старших груп «Соняшник» та «Вишенька» ярмаркують.

.Фото СО 2019 27 новый размер

Продавці рекламують свій товар: часник, цибулю, гарбузи, моркву, буряки, баклажани, картоплю, огірки, мед, горіхи, яблука, калину, паляниці, куманці, вишиванки, хустки, рушники, стрічки, коней, курей та півня.
З жартами їхав возом на ярмарок Явтух продавати груші, по дорозі Катерину підвіз.
Запальні таночки хлопчиків гончарів, мірошників, сопілкарів, козаків перегукуються з піричними таночками дівчаток з рушниками, хустками та черевичками.
Радують гостей своїми голосами квартет «Чарівні перлинки» та дует Святослава та Алісії. Насмішив гостей гуморескою Павла Глазового « Сало» відомий гуморист з групи « Соняшник» Назар.
Були і гості на ярмарку дві куми та Петро з Одаркою, жартуючи купували півня, горщики, макітру. А дівчатка пригостили Петра вареничками, грайливо танцюючи з качалками та горщиками.
На ярмарку діти продавали , купували, жартували та з покупками потому поверталися додому. «Вишеньки» купили смачний коровай, а «Соняшники» - бубликів в’язки.
Батьки раділи та милувалися талановитими дітками, і гарними словами подякували вихователям, помічникам вихователів і музичним керівникам за яскраве свято.

Фото СО 2019 83 новый размер

Фото СО 2019 66 новый размер

 

Фото СО 2019 37 новый размерIMG 112e4bd2f20daded54128d6f44f56e56 V

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: +38(0532)63-33-56

Скачать новые шаблоны Joomla!