Розвиток сучасної освітньої системи порушує безліч питань щодо організації роботи з педагогічними кадрами, створення ефективної системи цілісного розвитку дошкільної системи та впровадження інновацій в освітній процес, тому такий міський методичний захід як «методичний вернісаж» вирішує деякі з них. Захід проведено 16 січня 2020 року на базі Початкової школи №44. Зі словами привітання звернувся до учасників "методичного вернісажу" Юрій Матвієнко, начальник управління освіти

.4B

Робота проводилася за трьома лініями, в кожній по 4-5 локацій. Члени творчих груп закладів ЗДО №№ 14,36,41,43,58,63,65,71,78, ПШ№№43,44,45 та НВК № 16 презентували власний досвід роботи з впровадження в практику роботи інноваційних технологій, ефективних систем роботи з дітьми дошкільного віку.
Бюро педагогічних знахідок ЗДО № 58 познайомило учасників з креативним використанням лого-корекційних вправ у роботі з дітьми з порушенням мовленнєвого розвитку. Вчитель-логопед Оксана Поліщук провела з присутніми педагогами лого-корекційні вправи: артикуляційні вправи для розвитку мовного апарату дітей; вправи на розвиток мовного дихання, дрібної та загальної моторики, координаацію рухів, на систематизацію та закріплення звуків. Представила увазі педагогів практичний матеріал.
Якість роботи методичного заходу певною мірою визначено організованістю роботи експертів та активністю присутніх, їх творчою зацікавленістю. Рівень проведення заходу високий, так відмічено учасниками – завідувачами ЗДО, директорами Початкових шкіл та вихователями-методистами.

62B715F6

 

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: +38(0532)63-33-56

Скачать новые шаблоны Joomla!