Карантин, який оголосили по всій Україні через новий коронавірус, значно ускладнив життя батькам. Оскільки дошкільний заклад закрили, дітей треба розважати вдома. Ми ж пропонуємо декілька варіантів розваг, якими можна зацікавити дітей, сидячи в приміщенні.zanyatiya s rebenkom 2 let новый размер

«Шнурочок-Витівник» та «Чарівні резиночки».

Пропонуємо Вашій увазі цікавий посібник з елементами Воскобовича «Шнурочок-Витівник» та «Чарівні резиночки».
Для виготовлення нам потрібно:
1.Фанерна або дерев’яна дощечка будь-якого розміру та форми, кнопки-гвіздочки або невеликі шурупи, шнурочки, резинки.
2. Розмітити дощечку на поле з квадратів, в нашому посібнику розмір кожного квадрата 3х3 см.
3. В куточок кожного квадрата вбити кнопку-гвіздочок чи шуруп.
4. Прив’язати за перший гвіздочок один, або декілька (кольорових) шнурочків. Замість шнурка можна використовувати кольорові резинки.
Поясніть малюку основні прийоми. Шнур може огинати гвіздочок, або підпірнати, або виринати, або закручуватися навколо нього.
Крок вліво, вправо, вгору, вниз, і на ігровому полі з’являться різнобарвні доріжки і візерунки, оригінальні предметні силуети, зображення з шнура чи резинки. За допомогою шнура на ігровому полі легко «вишиваються» букви або цифри.
З дітьми старшого віку за допомогою цього посібника ви зможете проводити своєрідні «графічні диктанти» - це ігрове завдання, яке діти виконують під диктовку дорослого.

IMG 20200327 150921 новый размерIMG 20200327 150731 новый размерIMG 20200327 151000 новый размерIMG 20200327 172452 1 новый размер

Лялька – оберіг «Щастя – Доленька»

Лялька «На щастя» образ щасливої жіночої долі. Друга назва «Доленька», має довге волосся як символ жіночої сили.Доленька дає своїй господинs віру в себе і допомагає у виборі життєвого шляху.
Маленька, приблизно 7 см, дуже ніжна лялечка, яка зачаровує своєю красою.Ця лялька єдина з народних ляльок, у якої є своєрідні туфельки-пастолики, що допомагають їй на шляху у пошуку щастя. Коса, як символ жіночого начала і жіночо їсили, символізує здров'я, достаток, красу і довгежиття. Спрямована вгору коса - до нових досягнень і нових успіхів.
В українських народних казках, де герої шукають своє щастя, доленька згадується як лялечка-помічниця. Так і зараз вважається, що якщо носити таку лялечку з собою, то буде супроводжувати успіх, і власниця знайде своє щастя.
Назва ляльки говорить сама за себе - роблять і дарують її із побажанням щастя. Ляльку можна зробити для себе коханої, або у подарунок для близької і дорогої для вас людини.
Лялька-мотанка - старовинне українське сакральне мистецтво. Це не просто іграшка, вона несе оберегове значення.
Запрошуємо Вас створити свій маленький оберіг разом з вихователем МИХАЛЬЧУК Ж. Ю.

Матеріали та інструменти:
*квадрат лляної ( будь – якої бавовняної тканини) білого кольору 15 х 15 см – голова ляльки;
* прямокутник лляної ( будь – якої бавовняної тканини) білого кольору 15 х 20 см – ноги ляльки;
* прямокутник лляної ( будь – якої бавовняної тканини) кольорова, яскрава 15 х 20 см – спідниця ляльки;
* два квадрата 3 х 3 см – червоного кольору – «постолики» - взуття;
*мереживо – 20 см для прикраси спідниці;
* червоні та білі міцні нитки для шиття;
* нитки на вибір ( шерсть, акрил) – волосся нашої ляльки;
* трохи бавовняної вати – наповнювач голови;
* атласна стрічка – для прикраси ляльки;
* ножиці та голка.

ФОТО ПОКРОКОВОГО ВИКОНАННЯ:

1. З прямокутника білої тканини робимо скрутку так, щоб зрізи були всередині скрутки. Спочатку скручуємо до середини одну сторону потім іншу.
2. Відступивши від краю 1 см із кожного боку, туго зав’язуємо червоною ниткою. Складаємо скрутку навпіл, зверху відступаємо 1,5 см і обмотуємо червоною ниткою, закріплюємо.
3. Два квадрати червоного кольору ( « постолики» - взуття) прошиваємо – робимо стібки по колу, в кінці залишаємо довгі кінці нитки.
4. Взуваємо ляльку. До ніжок примотуємо квадратики червоного кольору, стягуючи за кінці нитки і закріплюємо. Обмотуємо місце голови ватою, формуємо кульку. Тримаючи вату в лівій долоні, починаємо вкручувати правою рукою, поступово туго і рівно збільшуючи кульку для голови до 3 см. Закріплюємо білою ниткою.
5. Беремо квадрат білої тканини і з двох боків по діагоналі робимо ручки. Кінці 0,5 см підгинаємо в середину, складаємо навпіл. Відступивши від краю 1 см із кожного боку, туго зав’язуємо червоною ниткою.
6. Голову поміщаємо в центр другого квадрата тканини по діагоналі.
7. Формуємо голову, закріплюємо навколо шиї червоною ниткою.
8. Підвертаємо куточки сорочечки під низ і червоною ниткою робимо хрест-оберіг на нашій ляльці.
9. Починаємо шити спідницю. Беремо яскраву тканину, складаємо навпіл, чітко визначаємо згиб тканини ( це буде низ тканини).
10. Знову розвертаємо тканину і по цій лінії пришиваємо мереживо до спідниці.
11. Знову складаємо навпіл тканину лицем в середину. Обов’язково слідкуємо, щоб мереживо було на одному рівні. З виворітного боку зшиваємо швом « назад голкою»
12. Вивертаємо, по лінії згину виходить подвійна спідниця. Розправляємо шов по лінії низу. За рахунок того, що спідниця подвійна, лялька буде стійко стояти.
13. Збираємо спідницю на нитку і залишаємо довгі кінці.
14.Надягаємо спідницю на ляльку. Зав’язати спідницю треба якомога вище до шиї, для цього після стягування спідниці нитки пропустити під ручками, тим самим підтягнути та зміцнити спідничку.
15. Волосся для ляльки: беремо шерстяні нитки, намотуємо на шаблон 40-50 ниток, для того щоб коса була тугою та гарною. Розмір шаблону 25х15 см. Розрізаємо з одного боку. Акуратно знімаємо нитки з шаблону і перев’язуємо намотування рівно посередині.
16. Накладаємо волосся, рівномірно розподіляючи по всій голові. Прив’язуємо волосся червоною ниткою навколо голови, зав’язуємо по ззаду. Нитку не обрізати, а вплести її потім в косу.
17. Заплітаємо тугу косу. Зав’язуємо стрічку бантиком на косі та навколо шиї. Тепер лялька може стояти на ніжках, спираючись на косу.
18. Прикрашаємо стрічечкою ( віночок) і одягаємо на голову. Наша помічниця готова.

2 новый размер3 новый размер4 новый размер5 новый размер6 новый размер7 новый размер8 новый размер9 новый размер10 новый размер11 новый размер12 новый размер13 новый размер14 новый размер15 новый размер16 новый размер17 новый размер18 новый размер19 новый размер

 l

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Контакти (2)

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Скачать новые шаблоны Joomla!