i83Україна разом із багатьма країнами Європи відзначає 8 травня як День пам’яті та примирення. Данину пам’яті всіх жертв Другої світової війни віддають у всьому світі. Генеральна Асамблея ООН у 2004 році ухвалила Резолюцію, в якій проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті та примирення. Державам-членам ООН, неурядовим організаціям, крім святкування своїх Днів Перемоги чи Визволення, рекомендовано щороку відзначати один або два дні як данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни.  Восьме травня – це День пам'яті і примирення, відзначається в Україні щорічно, починаючи з 2015 року. Дев'яте травня – це День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Український інститут національної пам'яті щороку готує інформацію до 8 і 9 травня, розповідаючи про історії звичайних людей, вшановуючи подвиг кожного українця у наближенні миру та спокою


Ми маємо знати і берегти історії своїх героїв. Як донести суть того, що відбувалося і викликати в маленькій душі почуття гордості, співчуття, шанування, патріотизму?
Потрібно знайомити дітей з подіями війни. Але треба підбирати інформацію згідно віку дитини. Для дітей 3-4 років цікавим є  військова техніка. Діти 5-6 років можуть розуміти поняття «свої-чужі», війна- це не литаври і салют, а втрачені життя.
Послухайте разом з дитиною пісні часів війни, разом перегляньте фільм про війну. Знайомте з пам’ятниками героям війни. Розповідайте про їх подвиги. Розкажіть про ваших предків, які воювали, розповідайте історії, розказані можливо ще вашими дідусями і бабусями, разом переглянути сімейні фото, фото ветеранів війни з нагородами. Живі розповіді - найліпший приклад. Добре було б дитині послухати розповідь учасника бойових дій, адже цікавіше слухати розповіді очевидців, які як ніхто краще підберуть потрібні слова. Отримана інформація складеться в загальну картину, дитина усвідомить власну приналежність до історії, у неї з’явиться почуття гордості за своїх предків. Герої живуть у віках і завжди будуть цікаві дитині.
Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги став червоний мак. Червоний мак – міжнародний символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.В українській міфології мак має дуже багато значень. Це символ сонця, волі, гордості, оберегу від нечистої сили, крові. В українських народних піснях та думах мак пов’язаний з війною та військом, він символізує козака, що героїчно загинув, боронячи Україну.

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Контакти (2)

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Скачать новые шаблоны Joomla!