Художні техніки - одне з яскравих і різноманітних засобів виразності. З їх допомогою можна моделювати образ, надаючи йому індивідуальні риси, особливо якщо мова йде про некласичні техніки, в основі яких - експеримент з матеріалами.

Педагоги нашого закладу володіють та використовують в своїй роботі найрізноманітні нетрадиційні техніки зображувальної діяльності. Тому із задоволенням сприймають нові цікаві ідеї.
З арт-технологією «Спалах квітів у розсипу барвників» (за методикою Л.Шульги) 12 грудня 2017 року познайомила педагогічний колектив вихователь-методист закладу Іванченко Ірина Юріївна. У кожного ця техніка викликала бажання спробувати себе в такому креативному живописі. Техніка акварелі по-вологому і воскових крейдочок приваблива і захоплююча. Поряд з цим використовуються харчові барвники, які висипаються на вологий аркуш паперу і створюють справжній спалах квітів, пісню акварельних фарб.
Педагоги творчо, зацікавлено виготовляли яскраві, різнобарвні, чудові, неповторні роботи, серед яких квіткові композиції, натюрморти з овочів та фруктів, зображення тварин. Злагоджена робота донесла до кожного серця витонченість акварелі, яскраве соло барвників, непередбаченість, несподіваність кольорів. Танок барв, різноманітних кольорів на вологому папері створив гарний, піднесений настрій усім присутнім! Техніка розсипу барвників подарувала натхнення, радість, віру в себе, бажання творити красу! Результати робіт були вражаючі…

DSC00376

DSC00372

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: +38(0532)63-33-56

Скачать новые шаблоны Joomla!