Корисні посилання

Наши фото

Маєте питання? Запитайте!

risunok9

 Вітаємо Вас на сайті закладу.

Запрошуємо Вас в чарівний світ дошкільної освіти! 
Наш садочок "КАЛИНКА" - територія щасливого дитинства для ваших малюків! Вважаємо головним завданням дитячого садочку – виховати щасливу і здорову дитину. На сторінках цього сайту ми зібрали лише потрібну і цікаву інформацію для вас. Тут Ви зможете ознайомитись з життям нашого закладу, побачити наші перемоги та досягнення. Ласкаво просимо!

ПРАВИЛА РОБОТИ ЗАКЛАДУ В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

 1n2 

Батьки вихованців несуть персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я своєї дитини.
⇒ 1. Перед початком зміни проводити температурний скринінг усім працівникам закладу дошкільної освіти відповідно до графіку.
Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов'язків.
При вимірюванні температури тіла контактним методом, необхідно забезпечити обов'язкову дезінфекцію виробу, яким здійснюється термометрія після кожного його використання, згідно з інструкцією виробника дезінфекційного засобу.
⇒ 2. Температурний скринінг дітей проводити під час приходу (початковий) до закладу та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал. Поточний температурний скринінг проводиться перед обідом та під час підйому дітей після денного сну, відповідно до режиму дня кожної вікової групи. Температурний скринінг проводить вихователь групи.
Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків. При ізоляції важливо не допустити тривожних відчуттів у дитини та враховувати її психологічний стан.
На період карантину забороняється:
∗ використання багаторазових (тканинних) рушників;
∗ використання м'яких (м'яконабивних) іграшок;
∗ використання іграшок та обладнання, які не підлягають обробці дезінфекційними засобами (друковані дидактичні ігри, книги, альбоми, пластилін, олівці тощо);
∗ використання килимів з довгим ворсом;
∗ перебування у вуличному взутті (без змінного) всередині приміщень груп;
∗ проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);
∗ принесення дітьми іграшок з дому;
∗ вхід батьків та сторонніх осіб у приміщення закладу, окрім представників тих структур, які забезпечують життєдіяльність закладу ;
∗ проведення батьківських зборів (окрім тих, що проводяться дистанційно).
Відповідно до Постанови МОЗ України від 21.09.2020 р. №55

ПРО ЗАКЛАД

Комунальний заклад «Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 58 «Калинка»  почав свою діяльність з грудня 1970 року. Понад  50 років ясла-садок гостинно відчиняє двері і запрошує малят у чарівний світ дитинства, пройнятий жвавим, веселим настроєм, працьовитістю і ласкою.
В закладі дошкільної освіти функціонує 11 груп: з них 2- ясельного віку, 8 – дошкільних, 1 дошкільна група спеціального призначення (відкрита у 2016 році).
Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення  соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні. Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, залежить не тільки  доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому. Саме тому створені відповідні умови для збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини, для виховання всебічно розвиненої особистості, для набуття умінь, навичок, знань дітьми, для залучення до світу прекрасного, вишуканого, витонченого, для сприйняття себе як частини громади, країни.
Освітній процес забезпечують 25 кваліфікованих спеціалістів, з яких 18 вихователів, завідувач, вихователь-методист, 2 практичних психолога, вчитель-логопед, 2 музичні керівника. Педагоги розуміють відповідальність перед батьками, суспільством за якість виховання та навчання дітей, удосконалюють форми, методи розробки, завжди у творчому пошуку, широко впроваджують в роботі з дітьми нові досягнення науки, педагогічні технології, будують педагогічний процес, орієнтуючись на індивідуальність, особистість дитини, враховуючи її здібності, задатки, навички.
Для створення оптимальних умов перебування дітей в дошкільному закладі матеріально-технічна база постійно удосконалюється. Приміщення обладнані відповідно до сучасних вимог.
У вересні 2016 було обладнано дитячий ігровий комплекс, де встановлено цікаві ігрові модулі, побудований новий павільйон.
Продовжуючи піклування про найменших полтавців, з 1 вересня 2016 року відкрито групу спеціального призначення – логопедичну. В цій групі все налаштоване на розвиток мовлення. Логопедична група – це колективний вплив на дитину з боку вчителя-логопеда, вихователів, практичного психолога, музичного керівника, сестри медичної старшої. Всі заняття проводяться в ігровій формі. В логопедичній групі проводиться спеціально організоване навчання і виховання за планом, який охоплює всі напрямки корекційної роботи з дошкільнятами.

 

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Останні новини

26.04.21

Всеукраїнський багатожанровий  дистанційний фестиваль конкурс  «GRAND FEST ART»  «Симфонія».

З1 березня по 25 березня 2021 Подробнее...

20.05.20

День вишиванки

 
 
Українці, одягнімо вишиванку!
І нехай побачить білий світ,
Що ми
...
09.05.20

День Матері - свято любові

Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі

...
09.05.20

9 травня - День перемоги

Україна разом із багатьма країнами Європи відзначає 8 травня як День пам’яті та примирення. Данину пам’яті

...
15.04.20

Світле свято Великдень

Великдень - це свято, яке всі ми любимо з дитинства. Він завжди освячений сонцем, він теплий, як свіжа паска, і яскравий, як крашанки в

...

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Контакти (2)

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Скачать новые шаблоны Joomla!