risunok6 2

Наш девіз:

У «Ромашці» діти-квіти
Разом люблять все робити
І танцюють, і співають,
Всі таланти розвивають!

 

 

 

korolКороль Світлана Миколаївна

Вихователь

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Стаж роботи - 19 років

Працює за напрямком «Стежками В.О.Сухомлинського»

Працюючи з дошкільниками, прагне, наскільки це можливо, допомогти їм пізнати навколишній світ, світ природи, предметів, відносин, розвивати в їх душі такі почуття, як доброта, любов, дружба, чесність, повага, співчуття, розуміння себе та інших. Всі ці поняття та почуття близькі дітям. Саме тому, прагнучи сформувати у дошкільників реалістичне та оптимістичне світобачення, вона звернулась до спадщини видатного українського педагога В.О.Сухомлинського.
Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського різнобічна і багатопланова. В ній провідне місце займає ідея гуманізму, людяності та доброчинності, які здійснюються через творення людям добра.

 

  

mishalchukМихальчук Жанна Юріївна

Вихователь

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Педагогічне звання «вихователь-методист»
Стаж роботи - 31 рік

Працює над темою: «Лялька-мотанка – дитячий оберіг». Знайомство дітей в закладі дошкільної освіти з народною лялькою, навчання їх техніки виготовлення, дає унікальну можливість закласти в душах маленьких громадян основи моралі, добра, любові, вихованості. Лялька-мотанка формує інтерес до традицій рідного краю. Через ляльку діти пізнають історію життя свого народу, прилучаються до його культури, формуються естетичні почуття і смаки.

Є активним учасником Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів в номінації: «Народні майстри» та «Декоративно-прикладне мистецтво» - лялька-мотанка. Нагороджена дипломами: Лауреат I ступеня, кубками та медалями. Має подяки за високий професіоналізм, майстерність, особистий розвиток дітей, збереження та процвітання національної культури та мистецтва України. До участі у конкурсах залучає батьків та їхніх дітей групи « Ромашка», які з великим задоволенням створюють ляльки-мотанки до своїх уподобань. Надає батькам інформацію про види ляльок, традиції виготовлення, обрядове значення, їх роль у житті та становленні дитини. Проводить майстер-клас з виготовлення мотанки як з вихователями так і з батьками. Своїми роботами ділиться у мережах Інтернет.

i14i15i16i17i12

 

gurjiyГуржій Валентина Олексіївна

Помічник вихователя

З самого ранку до темна
У садочку вже вона
Хто нам постіль прибере?
Хто сніданок принесе?
Наша група тут найкраща
Чисто, світло навкруги
Може, в нашої Валентини Олексіївни
Десять, а не дві руки?
За те, що діткам помагає,
І одягає, і взуває,
Згадаємо не раз в житті
Ми Ваші руки золоті.

 

IMG 20190920 093751 новый размерIMG 20190920 094650 новый размерIMG 20190920 095012 новый размерIMG 20190920 095614 новый размерIMG 20190920 100009 новый размер 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

- О.Уальд -

Контакти

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Контакти (2)

Ми за цією адресою

м.Полтава,
пров.Стешенка, 4
Україна, 36023

Або зателефонувати

Телефон: 

Скачать новые шаблоны Joomla!